Коля та Діана

Непідібрати слів, щоб подякувати за твою роботу. Ти хороша людина, знаходиш спільну мову з кожним, відчуваєш атмосферу навколо. З тобою легко працювати. Не можемо налюбуватися фотографіями які отримали від тебе. Це просто неймовірно. Так тримати. Дуже дякуємо!!!

Yaren

OHHHHH MY GODDDDD ??? i loveeeeeee it, thank u for your great work there are all amazinggggg ?

Валентина та Андрій

Переглянула фото . Можу сказати я дуже задоволена - кольори , якість , моменти. Дуже великий плюс багато фото під час танців гостей) зразу згадується як весело було ) це навіть краще ніж просто весь час на індивідуальну фотосесію . Настрій, емоції  людей ніколи не повториш - треба гарно зафіксувати це ) ти молодець! Я впевнена що ми ще будемо співпрацювати і не один раз !

Валентина.

M​ari

Thank you Very much?. The pictures are great. it was a very beautiful day with you. thanks a lot))

 

Таня та Артур

Ми тобі безмежно дякуємо за твою професійність. Не забудем цей день, і завдяки твоїм крутезним фото для нас і твоїй роботі, ці незабутні моменти будуть з нами завжди)

Тетяна і Артур.

Антон і Вікторія

Віталій!! Ти професіонал і крута особистість!!! Дуже вдячні тобі за цей день і за те, що зберіг наші всі емоції, фотографії просто не передати словами! Бажаєм творчого успіху і натхнення!

Simona and Peter

We are very grateful for the unsurpassed photos! it was very cool and unforgettable!
We hope to meet soon
Simona and Peter

Владислав та Ірина

Привіт Віталік) Я відкрила фотографії і була в шоці, мій Влад бігав по хаті не знав що робиться) Ми просто з головою поринули на чотири місяці назад і згадали все до дрібниць завдяки фотографіям!!! Настільки круто передати емоції і настрій з нашого весілля міг тільки ти своїм орлиним оком) Ми дуже вдячні за відповідальність, професіоналізм та розуміння нас дуркуватих))) Бажаємо тобі побільше клієнтів)))